KURSUSED

Flamenkokursustele on oodatud mehed ja naised igas vanuses.

Flamenkoga tegelemine tagab suurepärase rühi, arendab koordinatsiooni ja rütmitunnet ning on ühtlasi äärmiselt vaheldusrikas ning emotsionaalne treening. Vanuselisi, kehakaalulisi ega muid piiranguid ei ole, samas nõuab flamenkoga tegelemine mõningast pühendumust ja järjepidevust. Flamenkot on võimalik tantsida nii soolo-, paaris- kui rühmatantsuna. Flamenkoga saab järjest kõrgemal tasemel tegeleda aastaid, omandades üha uusi koreograafiaid.

Flamenko algkursusel alustame põhiliikumiste ja -rütmide õppimisega, lisaks õpime populaarset hispaania rahvatantsu sevillanas`t.

Registreeru tasuta flamenko proovitundi!

Õpilased koos Maria ja Ivan Gallegoga

Algtase I

Kursus on mõeldud neile, kes ei ole flamenkoga varem tegelenud. Kursusel alustame flamenko põhiliikumiste ja rütmide õppimisega, lisaks õpime hispaania rahvatantsu sevillanas`t.

Kesktase I

Kursusel osalemiseks peaks olema flamenkoga tegelenud vähemalt 3 aastat. Omale sobivaima rühma leidmiseks konsulteeri õpetajaga või osale proovitunnis.

Kesktase II ja kesktase III

Kursusel osalemiseks peaks olema flamenkoga tegelenud vähemalt 3 aastat. Omale sobivaima rühma leidmiseks konsulteeri õpetajaga või osale proovitunnis.

Easijõudnud

Kursusel osalemiseks peaks olema flamenkoga tegelenud vähemalt 6 aastat.

Noortestuudio

Kursus on mõeldud 12-16 aastastele tantsijatele, kes on flamenkoga tegelenud vähemalt 3 aastat.

Salli tehnika ja koreograafia

Kursusel osalemiseks peaks olema flamenkoga tegelenud vähemalt 2 aastat. Salliga tantsimise kogemus ei ole vajalik.
Kursusel õpime suure narmastega salli mantoni käsitsemist, õpime sooritama salliga erinevaid elemente (visked, marcajed, pöörded, remated),  paralleelselt õpime ka koreograafiat.

Kastanjetikursus

Kursusel alustame katanjetimängu tehnika omandamisega ja lihtsamate rütmidega. Kui esmased oskused omandatud , on soovijatel võimalus õppida ka kastanjettidega tantsima.

Tehnika

Kursusel saavad osaleda igal tasemel huvilised. Tehnikatunnis ei õpita koreograafiat, seetõttu on kursusel võimalik osaleda ka üksikute tundide kaupa. Tegeleme tantsutehnika lihvimisega (käte ja ülakeha liikumised, põhisammud, pöörded, jalgade tehnika, rütmid). Tehnikatund annab võrdlemisi suure füüsilise koormuse.

Flamenko ajaloo ja teooriakursus

Sellel kursusel räägime flamenko ajaloost ja hispaania kultuurist laiemalt, tutvume flamenkos kasutatavate terminitega, õpime tundma põhilisi flamenkorütme ja –vorme, analüüsime erinevate tantsude struktuure jpm.