KURSUSED

Flamenkokursustele on oodatud mehed ja naised igas vanuses.

Flamenkoga tegelemine tagab suurepärase rühi, arendab koordinatsiooni ja rütmitunnet ning on ühtlasi äärmiselt vaheldusrikas ning emotsionaalne treening. Vanuselisi, kehakaalulisi ega muid piiranguid ei ole, samas nõuab flamenkoga tegelemine mõningast pühendumust ja järjepidevust. Flamenkot on võimalik tantsida nii soolo-, paaris- kui rühmatantsuna. Flamenkoga saab järjest kõrgemal tasemel tegeleda aastaid, omandades üha uusi koreograafiaid.

Flamenko algkursusel alustame põhiliikumiste ja -rütmide õppimisega, lisaks õpime populaarset hispaania rahvatantsu sevillanas`t.

Registreeru tasuta flamenko proovitundi!

Õpilased koos Maria ja Ivan Gallegoga

Algajad (Tase I)

Kursus on mõeldud neile, kes ei ole flamenkoga varem tegelenud. Kursusel alustame flamenko põhiliikumiste ja rütmide õppimisega, lisaks õpime hispaania rahvatantsu sevillanas`t.

Tase II

Kursusel osalemiseks peaks olema flamenkoga tegelenud vähemalt 1-2 aastat. September-detsember 2019 õpime Tangos de Malagat.

Tase III

Kursusel osalemiseks peaks olema flamenkoga tegelenud vähemalt 2-3 aastat. September-detsember 2019 õpime Zorongot.

Tase IV

Kursusel osalemiseks peaks olema flamenkoga tegelenud vähemalt 3-4 aastat. September-detsember  2019 õpime Tangos de Trianat.

Tase V

Kursusel osalemiseks peaks olema flamenkoga tegelenud vähemalt 5-6 aastat. September-detsember 2019 õpime Bamberast.

Tase VI

Kursusel osalemiseks peaks olema flamenkoga tegelenud vähemalt 6-7 aastat. September-detsember 2019 õpime Solea por buleriast.

Kastanjetikursus

Kursusel alustame katanjetimängu tehnika omandamisega ja lihtsamate rütmidega. Kui esmased oskused omandatud , on soovijatel võimalus õppida ka kastanjettidega tantsima.

Noorterühm

Kursus on mõeldud 10-13 aastastele tantsijatele, kes on flamenkoga tegelenud vähemalt 2 aastat. September-detsember 2019 õpime rumba flamenca’t ja guajira’t.

Tehnika

Kursusel saavad osaleda igal tasemel huvilised. Tehnikatunnis ei õpita koreograafiat, seetõttu on kursusel võimalik osaleda ka üksikute tundide kaupa. Tegeleme tantsutehnika lihvimisega (käte ja ülakeha liikumised, põhisammud, pöörded, jalgade tehnika, rütmid). Tehnikatund annab võrdlemisi suure füüsilise koormuse.