Flamenco ja numbrid sobivad hästi!

Ringvaade käis ArteFlamenco proovis

Flamenkoetendus Ivan Gallego&Arte Flamenco juba 24. ja 27. märtsil!

24. märtsil kell 19.00 Viljandis Pärimusmuusika aidas ja 27. märtsil kell 19.00 Tallinnas Vene Kultuurikeskuses Iberofesti raames flamenkoetendus Ivan Gallego&Arte Flamenco.

Etenduses Ivan Gallego& Arte Flamenco kohtuvad eri maadest pärit muusikud ja tantsijad, keda liidab ühine kirg- FLAMENCO. Kavas flamenko, hispaania klassikaline muusika ja ladina-ameerika muusika.

Ivan Gallego on pikaaegne Madriidi flamenkoballeti solist ja koreograaf, kes on lisaks Hispaaniale esinenud ja flamenkot õpetanud USA-s, Kanadas, Jaapanis ,Hiinas, Venemaal, Soomes, Egiptuses ja mujal. Stuudio Arte Flamenco looja Maria Rääk on lõpetanud Tallinna Ülikooli koreograafia eriala ja õppinud flamenkot Madriidi flamenkoakadeemias Amor de Dios (AEF ja Eesti Kultuurkapitali stipendiumid)  ning mitmetes tantsukoolides Sevillas ja Jerezis.  Ivani ja Mariat seob ligi kümne aasta pikkune koostöö, aastate jooksul on toodud lavale mitmeid etendusi nii Eestis kui väljaspool, eelkõige koostöös Eesti Kontserdi ja Hispaania Suursaatkonnaga.

Esinevad: Ivan Gallego (Hispaania) tants; Maria Rääk (Eesti) tants; Ruber Veliz (Kuuba) laul; Jorge Arena (Hispaania) flamenkokitarr; Indrek Kruusimaa (Eesti) flamenkokitarr; Adrian Bravo (Hispaania) viiul; Zsolt Banhalmi (Ungari) cajon; Stuudio Arte Flamenco tantsijad

Etendus toimub festivali Iberofest raames.

VT ka tutvustavat videot.