ESINEMISPROGRAMMID

Arte Flamenco stuudio juures tegutseb professionaalne tantsutrupp, keda on võimalik kutsuda üritustele esinema. Repertuaaris nii traditsiooniline flamenko, hispaania klassikaline tants kui ka hetkel maailmas väga populaarne flamenco nuevo, kus leiab mõjutusi erinevatest tantsu- ja muusikastiilidest.

Arte Flamencos tantsivad Maria Rääk, Elisa Ritsing, Margot Salumets, Carmen Frei, Evelina Esolainen, Kirke Kaldoja, Marion Kaldoja, Sofia Bolsakova, Veronika Esolainen

Muusikat teevad Indrek Kruusimaa (kitarr), Adrian Bravo (viiul), Ruber Veliz (laul), Reigo Ahven (cajon), Maria Rääk (laul, kastanjetid).

Võimalik on tellida eeskava salvestatud muusikaga või elava muusikaga, programmi pikkus ja trupi suurus vastavalt tellija soovile. Flamenko sobib nii kammerlikku õhustikku (nt. perekondlikud tähtpäevad, firmapeod) kui ka teatri- või kontserdisaali (konverentsid, presentatsioonid, juubeliüritused).

Programmi maksumus kokkuleppel sõltuvalt tellitava koosseisu suurusest ja sellest, kas eeskava on salvestatud või elava muusikaga.

Võta meiega ühendust ja loome just Sinu üritusele sobiva eeskava!

Esinemisprogramm